Poznajmy się!
Nazywam się Emilia i zajmuję się projektowaniem wnętrz dopasowanych do potrzeb moich klientów. We współpracy cenię dobrą komunikację, dzięki której poznaję styl życia, temperament czy przyzwyczajenia inwestorów. Stanowi to podstawę dobrego projektu wnętrza. Z chęcią dzielę się wiedzą oraz doświadczeniem, objaśniając szczegóły dokumentacji projektowej, po to aby klient mógł w pełni świadomie dokonywać wyborów materiałowych, technologicznych oraz budżetowych.

Najczęściej realizuję projekty mieszkalne, kompleksowe na zlecenia prywatnych klientów. Jest to długotrwała, kilkumiesięczna, a w niektórych przypadkach nawet kilkuletnia współpraca. Świadomi klienci stosunkowo wcześnie decydują się na podjęcie współpracy z architektem wnętrz co owocuje przemyślanym projektem rozpoczętym już na etapie stanu surowego mieszkania lub domu. Projekt obejmuje część wizualną - najprzyjemniejszą i najciekawszą dla oka oraz szczegółową część techniczną pozwalającą na piękną oraz dopracowaną realizację.

Prywatnie jestem żoną oraz mamą Kacpra i Róży. Ukończyłam Wydział Architektury na Politechnice Białostockiej. Mój wolny czas to przede wszystkim odpoczynek spędzony w towarzystwie rodziny i dobrej kuchni. Nie odmówię obejrzenia ciekawego serialu czy przeczytania dobrej książki i zawsze znajdę czas na przeglądanie wnętrzarskich inspiracji ;)